מבט קצר על מכון המבט

מכון המבט כשמה כן הוא, "הסתכלות מעמיקה בבריאות טובה". שמה לה מטרה לאורך כל הדרך, להנגיש ולהביא לכל בית, את הכלי רפואי המופלא והמדהים, של תרפיית שלושת מימדים. ששמה פרשה כנפיים, לאור סיפורי ניסים ונפלאות שחולל שיטה מבורכת זו. אין ספור עדויות וסיפורים, מגיעים לפתחינו דבר יום ביומו. אודות המהפכה השקטה, שיצרה טיפולים אלו ע"י מטפלים ומטפלות מסורים בכל ליבם ונפשם לכל תחום נפשי רגשי ופיזי.


בימים אלו שרבו השיטות השונות והמגוונות של בריאות הנפש וחדרה התודעה לטיפולים רגשיים יש לשים לב במיוחד לכמה נקודות בסיסיות אשר יבטיחו לך הצלחה ותועלת מהזמן והכח שמשקיעים ללא לאות בטיפולים ומההוצאה הכספית שלא ילך לטמיון בלי תוצאות בשטח.


הדבר הראשון הוא כמובן המלצות ועדויות ממטופלים שעברו וחוו את הטיפול וראו הצלחה
השני הוא מקור השיטה של היוצרים כי מרוב שיטות אי אפשר לדעת מהו אמיתי ובדוק מדעי ע"י רופאים וכן בפן הרוחני האם מקורו תואם את רוח ההלכה והיהדות
השלישי הוא התאמה לכל סוגי הבעיות כי ישנם המתמחים ומתייחדים לטיפול בחרדות ופחדים ויש לביטחון עצמי ומורל וכן הלאה בתחום הרגשי אך עדיין אינם משלבים יחד את הבעיות פיזיות שיש לאדם.


בתרפיית שלושת המימדים תמצאו לנכון את שלושת נקודות עיקריות אלו במלואן
הן ההמלצות הרבים מהמוני אנשים שחוו ועברו קשיים נפשיים ופיזיים ולא מצאו שום תרופה ומזור לנפשם ואחר כל סוגי התרופות הלכו להיוושע ע"י שיטה זו, והקושי עבר כלא היה.


גם על מקורו של השיטה ישנם המלצות רבים מרופאים מוסמכים החווים את דעתם בעד שיטה זו ובאתר זה מוצג כל המכתבים וההמלצות וכן הסכמות רבנים ואישורם ע"פ דעת התורה. ובנוסף לכל הוא עצם העובדה שיוצר השיטה אסף וליקט מכל סוגי השיטות הידועות בעולם וחיבר בשילוב מדהים תרפייה זו תוך מתן דגש על כל סוגי השיטות השונות שנותן ביטחון לאמיתות והצלחת הטיפול.


וגולת הכותרת הוא ייחודו המקורי של תרפייה זו שמשלב בקשר חזק את הטיפול הפיזי והרגשי זה לזה וכל בעיה פיזית מוצא ביטוי הולם בטיפולים אלו, ושולל את הדעה הרווחת שבעיות פיזיות מקומם הבלעדית הם במרפאה כי בעיות רבות נפתרו ע"י שיטה זו, אודות הקשר החזק בין הרגש לאברי האדם. תמצית השיטה ותוכן הקשר תמצאו גם באתר זה כדי לתת מענה לכל המפקפקים בשיטה זו.
כדי שנוכל לתת מענה לכל מי שזקוק לטיפול בתרפייה זו אנו פותחים מעת לעת קורסים חדשים לנשים וגברים בבני ברק וירושלים.


אורך הקורס הוא שלוש שנים, 4 שעות אקדמאיות שבועיות, כולל סטאז' ותמיכה לאורך כל הקורס, ובסיום תעודה ממכללת האקדמאית הדסה.


אין מילים שיתארו את החשיבות בלימוד מקצוע זו שמבטיח הכנסה מכובדת תוך כדי תחושת שליחות אמיתית לעזור לכלל ישראל.